Obraz bohatera
Turniej

Drużyny

U09/7


  • 1. SC Red Star Penzing-1 (AT)
  • 2. SC Red Star Penzing-2 (AT)
  • 3. Austria XIII (AT)
  • 4. ASK Erlaa (AT)
  • 5. SV Hirschstetten (AT)
  • 6. 1. SV Wiener Neudorf (AT)
  • 7. FC Klosterneuburg (AT)
  • 8. FC Fernitz-Mellach (AT)
  • 9. ESV Selzthal (AT)
  • 10. Mogyoród Football Club (HU)
  • 11. Venezia Soccer Accademy-1 (IT)
  • 12. Venezia Soccer Accademy-2 (IT)

U10/7


  • 1. Austria XIII (AT)
  • 2. SC Red Star Penzing (AT)
  • 3. ASK Erlaa (AT)
  • 4. 1.SC Simmering (AT)
  • 5. SV Hirschstetten (AT)
  • 6. 1. SV Wiener Neudorf (AT)
  • 7. SV Kuchl (AT)
  • 8. NWM Kapfenberg (AT)
  • 9. VfB Bühl (DE)
  • 10. SV 1880 München-1 (DE)
  • 11. SV 1880 München-2 (DE)
  • 12. Cachan (FR)
  • 13. Budafoki L.C. (HU)
  • 14. Videoton-Tóváros (HU)
  • 15. Venezia Soccer Accademy-1 (IT)
  • 16. Venezia Soccer Accademy-2 (IT)
  • 17. SSD Rovigo SSB-1 (IT)
  • 18. SSD Rovigo SSB-2 (IT)

U11/7


  • 1. PHH Fortuna 05-1 (AT)
  • 2. PHH Fortuna 05-2 (AT)
  • 3. SV Hirschstetten (AT)
  • 4. Gersthofer SV (AT)
  • 5. ASK Mannersdorf-1 (AT)
  • 6. ASK Mannersdorf-2 (AT)
  • 7. ATV Irdning (AT)
  • 8. SK Austria Klagenfurt (AT)
  • 9. TJ Slavia Radonice (CZ)
  • 10. SK SV Bojkovice (CZ)
  • 11. SV 1880 München (DE)
  • 12. FC Langweid (DE)
  • 13. FC Tours (FR)
  • 14. roubaix sport culture (FR)
  • 15. SE Filo (HU)
  • 16. Plútó Gyermekfoci Sportegyesúlet (HU)
  • 17. USB San Canzian Begliano (IT)
  • 18. Fossolo 76-1 (IT)
  • 19. Fossolo 76-2 (IT)

U12/8


  • 1. Austria XIII (AT)
  • 2. FC 1980 Wien (AT)
  • 3. SC Red Star Penzing (AT)
  • 4. SV Hirschstetten (AT)
  • 5. 1 FC Bisamberg (AT)
  • 6. ASKÖ Mauthausen (AT)
  • 7. ESV Wels (AT)
  • 8. Avita Therme (AT)
  • 9. SK Austria Klagenfurt (AT)
  • 10. SK Bošovice (CZ)
  • 11. SK SV Bojkovice (CZ)
  • 12. FK Fotbal Třinec (CZ)
  • 13. TJ Valasske Mezirici (CZ)
  • 14. FSV Waiblingen (DE)
  • 15. SB Sportbund Traunstein (DE)
  • 16. SV Heimstetten-1 (DE)
  • 17. SV Heimstetten-2 (DE)
  • 18. FC Tours (FR)
  • 19. Cachan (FR)
  • 20. AS Ermont (FR)
  • 21. Pomázi Egervári - Halmai Focisuli SE (HU)
  • 22. Plútó Gyermekfoci Sportegyesúlet (HU)
  • 23. Videoton-Tóváros (HU)
  • 24. Circolo Canottieri Roma-1 (IT)
  • 25. Circolo Canottieri Roma-2 (IT)
  • 26. Venezia Soccer Accademy (IT)
  • 27. SSV Voran Leifers (IT)

U13/9


  • 1. PHH Fortuna 05 (AT)
  • 2. SV Hirschstetten (AT)
  • 3. FC Klosterneuburg (AT)
  • 4. DSG Union Pichling (AT)
  • 5. ASKÖ Mauthausen (AT)
  • 6. SK Austria Klagenfurt (AT)
  • 7. FC Breitenrain (CH)
  • 8. FK Fotbal Třinec (CZ)
  • 9. TSV Berkheim (DE)
  • 10. SV 1880 München-1 (DE)
  • 11. SV 1880 München-2 (DE)
  • 12. TSV Etting (DE)
  • 13. MTV Diessen (DE)
  • 14. JFG Lechrain (DE)
  • 15. FC Langweid (DE)
  • 16. USM Marly (FR)
  • 17. Liver FC Budaörs (HU)
  • 18. Mogyoród Football Club (HU)
  • 19. Plútó Gyermekfoci Sportegyesúlet (HU)
  • 20. Circolo Canottieri Roma (IT)

U14


  • 1. PHH Fortuna 05 (AT)
  • 2. SV Hirschstetten (AT)
  • 3. FC Laxenburg (AT)
  • 4. FC Klosterneuburg (AT)
  • 5. SG Bramberg/Mühlbach (AT)
  • 6. JSV Mariatrost (AT)
  • 7. Union JSV Ries-Kainbach (AT)
  • 8. TJ SOKOL Teplá (CZ)
  • 9. Junior Chomutov , z.s. (CZ)
  • 10. Spfr. Von 1899 Siegen (DE)
  • 11. roubaix sport culture (FR)
  • 12. Cachan (FR)
  • 13. Budafoki L.C. (HU)
  • 14. Pomázi Egervári - Halmai Focisuli SE (HU)

U15


  • 1. Team Wiener Linien (AT)
  • 2. FC Laxenburg (AT)
  • 3. SV Gablitz (AT)
  • 4. JSV Mariatrost (AT)
  • 5. SV "MSG" Eibiswald (AT)
  • 6. ESV Selzthal (AT)
  • 7. KAC 1909 (AT)
  • 8. ASKÖ Wölfnitz (AT)
  • 9. SK Austria Klagenfurt (AT)
  • 10. FC Breitenrain (CH)
  • 11. Junior Chomutov , z.s. (CZ)
  • 12. TSV Moosach Hartmannshofen (DE)
  • 13. TSV Etting (DE)
  • 14. VFB Regensburg (DE)
  • 15. ASC Biesheim-1 (FR)
  • 16. ASC Biesheim-2 (FR)
  • 17. FC Grund 1986 (HU)
  • 18. Budafoki L.C. (HU)
  • 19. SSV Voran Leifers (IT)
  • 20. AC SCILIAR (IT)
  • 21. U.S. FRUTTETI (IT)
  • 22. Akademia Piłki Nożnej Olimp Ciechanów (PL)

U17


  • 1. Team Wiener Linien (AT)
  • 2. PHH Fortuna 05 (AT)
  • 3. JSV Mariatrost (AT)
  • 4. UFC Fehring (AT)
  • 5. SV Spittal/Drau (AT)
  • 6. FC Brüttisellen-Dietlikon (CH)
  • 7. TJ Sokol ŘEPY (CZ)
  • 8. TJ Valašské Meziříčí (CZ)
  • 9. JFV Friedrichsdorf (DE)
  • 10. TSV Etting (DE)
  • 11. Mogyoród Football Club (HU)
  • 12. SE Litke (HU)
  • 13. Vedano (IT)
  • 14. Vedano (IT)

Turniej sponsorowany przez